• Erasmus .... Litwa 2022 rok

• Od 3 do 14 pażdziernika 2022 roku byliśmy na wspaniałj wycieczce na Litwie. Nasz wyjazd był  realizacją projektu "Jesteśmy Eko" w ramach konkursu Ponadnarodowa mobilność uczniów Erasmus+ PO WERNie da się w kilku słowach opowiedzieć ile wrażeń na nas tam czekało. Mieszkaliśmy w małym miasteczku Solneczniki. Tam mieliśmy zajęcia szkolne z naszymi nowymi znajomymi - uczniami litewskiego gimnazjum. Tam też mieliśmy możliwość wyszaleć się sportowo na boiskach, kortach, siłowniach. Dużo zwiedzaliśmy ..... odwiedziliśmy kilkakrotnie Wilno, płynęliśmy łódeczkami do zamku w Trokach, spacerowaliśmy po ulicach drugiego co do wielkości miasta Litwy - Kowna. Pobyt zakończyliśmy wycieczką po urokliwych okolicach Solnecznik. Wszystko minęło tak szybko. Żal nam było wracać. Mamy nadzieję, że to pierwsza, ale nie ostatnia taka wyprawa. Dziękujemy za danie nam możliwości przeżycia tej przygody.