• Seksualność osób z NI - szkolenie

• Podążając za potrzebami Rodziców naszych uczniów w dniu 6.02.24 odbyło się szkolenie "Seksualność osób z niepełnosprawnością intelektualną - edukacja, normy, granice", które poprowadziły psycholog Agnieszka Zygadło oraz psycholog Iwona Sochańska. Serdecznie dziękujemy Państwu za przybycie i zapraszamy na kolejne takie wydarzenia w naszej szkole.

Zainteresowanych tematem zaprzaszamy do zakładki Psychologia/Materiały szkoleniowe na naszej sronie.

• Z makaronem w roli głównej

• Dnia 05.02.2024r odbyły się kolejne warsztaty dla kucharzy. Tematem warsztatów były: ,,Makarony i pasty". Uczniowie pod okiem mistrza kucharstwa - Pani Magdy Rutkowskiej przygotowywali spagetti bolognese, zaś daniem pokazowym był czarny makaron z krewetkami.

Dziękujemy za pyszne dania oraz poświęcony nam czas.

(J. Szmitkowska)