• Szanowny Rodzicu  

           Przekonaj się, że nasza szkoła to odpowiednie miejsce dla Twojego dziecka, posiadającego  orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego ze względu na  niepełnosprawność  intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym i głębokim oraz ze względu na autyzm i Zespół Aspergera. 

            Służymy fachową wiedzą i wsparciem w zakresie edukacji, opieki i terapii.  Małe zespoły klasowe umożliwiają nam indywidualne podejście do wychowanka z jednoczesną nauką
     i zabawą w grupie. Każdy może odkryć pełnię swych możliwości i osiągnąć sukces podczas lekcji, imprez szkolnych, konkursów, zawodów czy wycieczek. Lata spędzone z nami to również droga do samodzielności i zaradności życiowej. Stosujemy sprawdzone terapie: behawioralną ( te z jej metod i technik, które są dostosowane do warunków naszego Ośrodka), integracji sensorycznej, neurologopedyczną. Naszego ucznia stara się poznać cały personel szkolny ! Codziennie czuwa pielęgniarka, pedagog i psycholog.  

     Po lekcjach zapewniamy opiekę w jednej z trzech grup świetlicowych. Posiadamy własną kuchnię serwującą dwudaniowe obiady.

     Zapraszamy do  kontaktu osobistego, telefonicznego lub elektronicznego. Numery i adresy dostępne są na stronie głównej.