Harmonogram zajęć on line: zjazd_7-8.11.20_SI_osrodki_(1).odt

Celem zachowania ciągłości procesu dydaktycznego Centrum Kształcenia Podyplomowego i Ustawicznego KPSW w Bydgoszczy wdraża system kształcenia zdalnego. Pozwoli on pomimo zawieszenia zajęć dydaktycznych do 25.03.2020 r. i perspektywy jego dalszego wydłużenia ukończenia studiów podyplomowych w przyjętym terminie realizacji.

Wdrażany system zawiera zadania do wykonania przez nauczycieli i słuchaczy studiów podyplomowych:

1. Nauczyciele opracują dla przedmiotów, w ramach kierunków kształcenia:

- treści programowe przedmiotu,

- wykaz literatury wspomagającej,

- formę zaliczenia przedmiotu (test, zadanie teoretyczne, projekt)

2. Nauczyciele zamieszczą materiały dydaktyczne na grupowych mailach poszczególnych kierunków

3. Słuchacze po zapoznaniu się z przesłanym materiałem wykonają zadania dydaktyczne i  w określonym przez wykładowców terminie prześlą na wskazany adres prowadzącemu.

4. Uzyskana ocena za wykonanie zadania lub zaliczenie zostanie wpisane na kartę okresowych osiągnięć dydaktycznych przez nauczycieli, w terminie określonym przez kierowników ośrodków zamiejscowych i Bydgoszczy.

5. Realizacja przedmiotów praktycznych, których nie można zrealizować metodą zdalną zostanie  przeniesiona na inny termin, w uzgodnieniu z wykładowcami, w taki sposób, aby zajęcia  zakończyły się zgodnie z ustalonym terminarzem.

Wiele konkretnych propozycji tego zamiaru zostało już zaproponowanych w porozumieniu z nauczycielami przedmiotu, kierownikami organizacyjnymi i merytorycznymi kierunków.  O wszystkich tych propozycjach będziecie Państwo informowania na bieżąco w swoich miejscach studiowania.

Drodzy słuchacze

Przy pełnym zaangażowaniu wszystkich, wyrozumiałości, odpowiedzialności i gotowości do poszukiwania kompromisów w sytuacji szczególnej, która nas wszystkich zaskoczyła uda się nam osiągnąć cel zamierzony i zakończyć studia w określonym terminie.

Andrzej Stobrawa

Dyrektor CKPiU KPSW z zespołem

• Kujawsko Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy
         przy współpracy z SOSW w Żyrardowie
        zaprasza w roku akademickim 2019/20 na studia podyplomowe.

- Integracja sensoryczna przy współpracy z Polskim Towarzystwem Integracji Sensorycznej w Warszawie    (czesne 5 900,00 + 200,00 opłata rekrutacyjna).

Uzyskane dokumenty:
             Certyfikat diagnozy i terapii SI wydany przez KPSW i PTIS,
             Kurs I i II stopnia wydany przez PTIS
             Świadectwo studiów podyplomowych wydane przez KPSW

• Harmonogramy zajęć studiów podyplomowych

• Informujemy, że studia podyplomowe KPSW - Integracja Sensoryczna we współpracy z PTIS w Warszawie, rozpoczęły się w Żyrardowie 28.09.2019 r.

Zapraszamy do wyboru tej formy edukacyjnej.

Zostały jeszcze dwa wolne miejsca.

Absolwent po ukończeniu otrzyma:

świadectwo ukończenia studiów podyplomowych KPSW

certyfikat kursu I i II stopnia terapeuty SI wydany przez PTIS w Warszawie

Zgłoszenia prosimy przesyłać skanem lub pocztą na adres:

85-023 Bydgoszcz ul. Toruńska 55-57

podyplomowe@kpsw.edu.pl

Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie:

Bydgoszcz 797 328 421 (CKPiU KPSW)

Żyrardów 507 181 122  (p. Agnieszka Samuś – opiekun merytoryczny)

Zajęcia odbywają się w Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym w Żyrardowie ul. Środkowa 36

Studia podyplomowe - Integracja sensoryczna w roku akademickim 2019 / 2020

• Szanowni Państwo,